Zákányi Zrínyi Miklós Általános Iskola

kezdőlap
FigyelmeztetésÁprilis 19. beiratkozásÁltalános iskolai beíratás hittan Hit és erkölcstan digitális tanrend Digitális tanrend covid COVID-19 pályaválasztás 2020Pályaválasztás 2020/2021 hírek Hírek Kréta napló Elektronikus napló e-ügyintézés e-ügyintézés intézményvezetői pályázatok Intézményvezetői pályázatok facebook Iskolánk a facebookon dokumentumok Iskolai dokumentumok tananyag tananyag levelezés Levelezésjolliz Legrád és Zákány galéria Képgaléria fenntartó Fenntartó

Beíratás a 2021-2022-es tanévre

Tisztelt Szülők ! A melléklet dokumentum tartalmazza azokat az adatokat, amelyek az online beiskolázáshoz szükségesek....

Közzétette: Zákányi Zrínyi Miklós Általános Iskola – 2021. április 7., szerda

Amennyiben a szülő/törvényes képviselő gyermekét online kívánja beíratni, akkor a felületre kizárólag a lakcímkártyát kell feltölteni, annak is csak azt az oldalát (fotóként vagy pdf formátumban), amelyen a lakcím, illetve a tartózkodási hely adatai találhatók! A lakcímkártyát, valamint a többi kötelező igazolványt, dokumentumot elegendő a 19/2021. (III.10.) EMMI határozat értelmében 2021. szeptember elsejéig bemutatni személyesen az általános iskolában.

A honlapot készítette: Böndicz János
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!